Bez tytułu

Recenzja produktu siedzisko ERGO – VENT

ERGO – VENT SIEDZISKO NA WÓZEK INWALIDZKI
Siedzisko usuwa zjawisko kumulacji wagi, równomiernie rozkładając nacisk na powierzchnię ciała, umożliwia swobodny przepływ krwi w naczyniach. Siedzisko na wózek inwalidzki ERGO – VENT wykonane zostało z kilku warstw siatki 3D  w zależności od wysokości. Siatka 3D zapewnia stałą cyrkulację powietrza. Specjalna struktura siedziska zapobiega powstaniu odleżyn. Materiał, z którego wykonany jest produkt charakteryzuje się dużą elastycznością oraz odpornością na odkształcenia. Siedzisko waży mniej niż 1kg dzięki czemu nie podnosi znacząco ciężaru wózka. Siedzisko na wózek inwalidzki ERGO – VENT zapewnia wygodne i stabilne podparcie podczas długotrwałego przebywania w pozycji siedzącej.
Siedzisko na wózek inwalidzki ERGO – VENT produkcji DR SAPPORO oznaczona jest międzynarodowym znakiem CE potwierdzającym, że jako wyrób medyczny klasy I spełnia wymogi ochrony zdrowia zawarte w dyrektywie 93/42/EEC
ERGO VENT jest łatwa do utrzymania w czystości. W celu odświeżenia poduszki należy nalać do miski letniej wody, tak aby jej poziom sięgał ok. 10cm. Do wody należy dodać detergent. Następnie należy zanurzyć siedzisko w wodzie z detergentem. Na końcu starannie wypłukać pod bieżącą wodą i pozostawić w pozycji pionowej w ciepłym miejscu aż do wysuszenia. Przechowywać w suchym miejscu.
Dr Sapporo