IMG_1373

PODUSZKA SHELL JUŻ W SPRZEDAŻY!!!

Jedyna taka na rynku poduszka SHELL już w sprzedaży!

Dr Sapporo polski producent poduszek ortopedycznych wprowadził do swojej oferty NOWOŚĆ. Innowacyjny produkt, który znacznie różni się od modeli poduszek dostępnych na rynku! Wyróżnia go kształt, design, prezentacja, 100% dopasowanie do fizjologii ludzkiego ciała ale przede wszystkim filozofia produktu.

Dr Sapporo kieruje się filozofią prezentowaną przez amerykańskiego autora Simona Sineka. Na czym polega  filozofia DLACZEGO?

Każdy człowiek i każda organizacja mogą wyjaśnić, CO robią. Niektórzy z nas potrafią pokazać, CZYM różnią się od innych. Jednak tylko nieliczni są w stanie jasno wyartykułować, DLACZEGO robią to, co robią. DLACZEGO nie ma nic wspólnego z finansami i zyskami. DLACZEGO jest tym, co inspiruje Ciebie i Twoje otoczenie.  Niestety większość organizacji zamiast zadać sobie pytanie DLACZEGO robimy to co robimy, pytają najpierw CO robimy lub CZYM to robimy. Jest to zła kolejność. Tylko wtedy kiedy będziemy wiedzieć DLACZEGO coś robimy odniesiemy sukces.

Firma Dr Sapporo zapytana o to dlaczego stworzyła poduszkę SHELL odpowiedziała w następujący sposób:

“Marzymy by od dzisiaj każdy Twój dzień zaczynał się z uśmiechem na ustach

Stworzyliśmy poduszkę SHELL z myślą o osobach na niej śpiących, które tak jak 90% wszystkich ludzi na Ziemi śpią w pozycji na plecach i na boku. Spanie na poduszce SHELL w pozycji na brzuchu nie jest wskazane. Co wyróżnia naszą poduszkę?

  1. Innowacyjne podejście do produktu wynikające z wiedzy na temat anatomii i fizjologii ludzkiego ciała podczas snu

  2. Umiejętne połączenie trzech elementów: funkcjonalności, estetyki oraz designu, które dodając w odpowiednich proporcjach, idealnie opisują poduszkę SHELL.

Wierzymy, ze osoby śpiące na naszej poduszce, każdego dnia będą budziły się wypoczęte i radosne. Każdy z nas zatrudnia poduszkę by zaspokoić swoje potrzeby związane z procesem snu. Dlatego też proces twórczy od początku do końca podporządkowany był tej potrzebie jaką ma zaspokoić nasza poduszka.

Jeśli chcesz poznać lepiej poduszkę SHELL przeczytaj pełny opis TU

Dr Sapporo