mniejszy prais

NOWA LINIA PODUSZEK DR SAPPORO

W ofercie Dr Sapporo pojawiła się nowa linia poduszek z pianki z pamięcią. Poduszki są wyjątkowe ponieważ wypełnienie stanowi pianka z pamięcią w formie drobnych, cienkich pasków wyglądem przypominającym frytki. W skład nowej linii poduszek wchodzą 3 modele: PARIS, LONDON oraz NEW YORK. Różnią się od siebie przede wszystkim kształtem. Poniżej opis każdej z nich:

PARIS

Poduszka ortopedyczna PARIS to poduszka ortopedyczna wykonana z najwyższej jakości pianki z pamięcią w formie drobnych, cienkich pasków piankowych (frytek). Jest termoplastyczna, pod wpływem ciepłoty ciała dopasowuje się do jego kształtu i idealnie podpiera naturalne krzywizny kręgosłupa. Usuwa zjawisko kumulacji wagi przez równomierne rozłożenie ciężaru ciała umożliwiając niezakłócony przepływ krwi i likwidując przyczyny bólu karku, głowy oraz kręgosłupa. Poduszka wypełniona jest maksymalną ilością frytek piankowych dzięki czemu możliwa jest samodzielna regulacja wysokości poduszki poprzez ujęcie z wkładu części frytek.  Posiada tzw. otwarte komórki pozwalające na wentylację i swobodną cyrkulację powietrza, odprowadzanie nadmiaru ciepła spod głowy i wilgoci dzięki czemu skóra pozostaje sucha i nie poci się. Dla zachowania świeżości poduszki można ją wietrzyć proces ten jest ułatwiony, ponieważ wkład poduszki nie jest monolityczny (bryła), tylko stanowi on luźny wkład piankowy (fyrtka).

Poduszka ortopedyczna PARIS zalecana jest:

 • przy niespecyficznych bólach karku, szyi, głowy,

 • przy zwyrodnieniach stawów międzykręgowych kręgosłupa szyjnego,

 • przy artretycznych bólach kręgosłupa szyjnego,

 • przy zmianach dyskopatycznych kręgosłupa szyjnego,

 • wspomagająco, przy leczeniu chorób i urazów odcinka szyjnego.
  mniejszy prais

  LONDON
  Poduszka ortopedyczna LONDON to poduszka ortopedyczna wykonana z najwyższej jakości pianki z pamięcią w formie drobnych, cienkich pasków piankowych (frytek). Jest termoplastyczna, pod wpływem ciepłoty ciała dopasowuje się do jego kształtu i idealnie podpiera naturalne krzywizny kręgosłupa. Usuwa zjawisko kumulacji wagi przez równomierne rozłożenie ciężaru ciała umożliwiając niezakłócony przepływ krwi i likwidując przyczyny bólu karku, głowy oraz kręgosłupa. Poduszka wypełniona jest maksymalną ilością frytek piankowych dzięki czemu możliwa jest samodzielna regulacja wysokości poduszki poprzez ujęcie z wkładu części frytek.  Posiada tzw. otwarte komórki pozwalające na wentylację i swobodną cyrkulację powietrza, odprowadzanie nadmiaru ciepła spod głowy i wilgoci dzięki czemu skóra pozostaje sucha i nie poci się. Dla zachowania świeżości poduszki można ją wietrzyć proces ten jest ułatwiony, ponieważ wkład poduszki nie jest monolityczny (bryła), tylko stanowi on luźny wkład piankowy (fyrtka).

  Poduszka LONDON posiada poszewkę wykonaną w technologii 3D – spód poszewki obszyty jest specjalną siatką 3D, która zapewnia stałą cyrkulację powietrza co wydłuża żywotność poduszki.

  Poduszka ortopedyczna LONDON zalecana jest:

  • przy niespecyficznych bólach karku, szyi, głowy,

  • przy zwyrodnieniach stawów międzykręgowych kręgosłupa szyjnego,

  • przy artretycznych bólach kręgosłupa szyjnego,

  • przy zmianach dyskopatycznych kręgosłupa szyjnego,

  • wspomagająco, przy leczeniu chorób i urazów odcinka szyjnego.

   mniejszy london

 • NEW YORK

  Poduszka ortopedyczna NEW YORK to poduszka ortopedyczna wykonana z najwyższej jakości pianki z pamięcią w formie drobnych, cienkich pasków piankowych (frytek). Jest termoplastyczna, pod wpływem ciepłoty ciała dopasowuje się do jego kształtu i idealnie podpiera naturalne krzywizny kręgosłupa. Usuwa zjawisko kumulacji wagi przez równomierne rozłożenie ciężaru ciała umożliwiając niezakłócony przepływ krwi i likwidując przyczyny bólu karku, głowy oraz kręgosłupa. Poduszka wypełniona jest maksymalną ilością frytek piankowych dzięki czemu możliwa jest samodzielna regulacja wysokości poduszki poprzez ujęcie z wkładu części frytek.  Posiada tzw. otwarte komórki pozwalające na wentylację i swobodną cyrkulację powietrza, odprowadzanie nadmiaru ciepła spod głowy i wilgoci dzięki czemu skóra pozostaje sucha i nie poci się. Dla zachowania świeżości poduszki można ją wietrzyć proces ten jest ułatwiony, ponieważ wkład poduszki nie jest monolityczny (bryła), tylko stanowi on luźny wkład piankowy (fyrtka).

  Poduszka NEW YORK posiada poszewkę wykonaną w technologii 3D – boki poszewki obszyte są specjalną siatką 3D, która zapewnia stałą cyrkulację powietrza co wydłuża żywotność poduszki.

  Poduszka ortopedyczna NEW YORK zalecana jest:

  • przy niespecyficznych bólach karku, szyi, głowy,

  • dla rozluźnienia mięśni, relaksu i lepszego samopoczucia,

  • aby zniwelować drętwienie ramion i rąk,

  • przy zawrotach głowy,

 • przy zmianach dyskopatycznych kręgosłupa szyjnego.

  mnijeszyny
  P
  oduszki dostępne na: www.drsapporo.com