ETYKIETA VENTO

Mata przeciwodleżynowa VENTO od Dr Sapporo!

Dzisiaj przygotowaliśmy dla Państwa krótka recenzję maty przeciwodleżynowej od Dr Sapporo. Odleżyny to poważny problem wiele osób, które doświadczone przez los zmuszone są do długotrwałego przebywania w pozycji leżącej. Produkt zaproponowany przez Dr Sapporo pozwoli wielu pacjentom uniknąć tej przykrej dolegliwości.

Wskazanie do stosowania: w przypadku schorzeń zmuszających chorego do długotrwałego przebywania w pozycji leżącej, w celu zapobiegania powstawaniu odleżyn oraz odciążania punktów oparcia ciała z podłożem. Jak poprawnie użytkować matę? Matę należy położyć na całej powierzchni materaca lub w miejscu występowania odleżyn. Mata występuje w 3 rozmiarach: 80x80cm, 160x90cm, 200x80cm o grubości 7-8cm.

Mata przeciwodlezynowa VENTO usuwa zjawisko kumulacji wagi, równomiernie rozkładając nacisk na powierzchnię ciała, umożliwia swobodny przepływ krwi w naczyniach. Mata przeciwodleżynowa VENTO wykonana została z siatki 3D zapewniającej stałą cyrkulację powietrza. Specjalna struktura maty zapobiega powstaniu odleżyn. Materiał, z którego wykonany jest produkt charakteryzuje się dużą elastycznością oraz odpornością na odkształcenia. Mata przeciwodleżynowa VENTO odprowadza wilgotność spod ciała, a także zapewnia odpowiednią wentylację, Zastosowanie maty zapewnia komfort i przyśpiesza rekonwalescencję. Gumowe taśmy przymocowane do produktu umożliwiają stabilne przymocowanie maty do materaca.

Mata przeciwodleżynowa VENTO nie uczula! Jest hipoalergiczna.

Warto pamiętać iz produkt oznaczony jest międzynarodowym znakiem CE potwierdzającym, że jako wyrób medyczny klasy I spełnia wymogi ochrony zdrowia zawarte w dyrektywie 93/42/EEC

Dr Sapporo