20130312113712

Krzesło ergonomiczne ERGO-LIFE STOOL: w trosce o Twój kręgosłup!

W dzisiejszych czasach wielu z nas spędza długie godziny w pozycji siedzącej. Nasz kręgosłup wykrzywia się i zaczynamy odczuwać tego bolesne skutki: silny ból w odcinku szyjnym lub lędźwiowym kręgosłupa, nieprzespane noce trudności w codziennym funkcjonowaniu. Znacie to?

Jeśli większość dnia siedzicie warto zadbać o odpowiednie krzesło, które pozwoli utrzymać kręgosłup w prawidłowej pozycji a tym samym zagwarantować brak dolegliwości bólowych w obrębie kręgosłupa.

Unikalne krzesło ergonomiczne ERGO-LIFE STOOL to krzesło pozwalajace  siedzieć w pozycji zerograwitacyjnej. Specjalnie zaprojektowane krzesło koryguje postawę i podtrzymuje kręgosłup zachowując jego prawidłową krzywiznę jednocześnie utrztmuje miednicę pochyloną ku przodowi, a plecy prawidłowo wyprofilowane.

Używając ergonomicznego krzesła ERGO-LIFESTOOL siedzisz w pozycji tzw. zero grawitacyjnej. Została ona opracowana w oparciu o zupełnie zrelaksowany system szkieletowo-mięśniowy. W szczególności ta naturalna zdrowotno-pielęgnacyjna pozycja doprowadza do rozluźnienia systemu mięśniowego, prawidłowego ułożenia, uszeregowania kręgów, lepszego oddychania, cyrkulacji krwi, a nawet trawienia. Najbardziej relaksującą pozycją dla ludzkiego ciała, potwierdzona przez badania wykonane na orbicie przez NASA jest pozycja, gdy między tułowiem a udami zawarty jest kąt 128°. Używając ergonomicznego krzesła masz możliwość siedzenia w pozycji, gdy między tułowiem a udami występuje kąt 125°-128°. Pochylenie miednicy ku przodowi jest możliwe tylko wtedy, gdy kolana sa poniżej miednicy, a stopy rozchylone na zewnątrz przylegają całą powierzchnią do podłoża. Krzesło ergonomiczne ERGO-LIFESTOOL jest przeznaczone dla każdego. Dzięki regulacji wysokości siedziska umożliwia dostosowanie krzesła do wzrostu. Krzesło posiada również możliwość pochylenia siedziska w zakresie 15°, co zapewnia idealne położenie miednicy względem kręgosłupa. Produkt jest szczególnie polecany osobom pracującym w pozycji siedzącej: pracownikom biurowym, fryzjerom, stomatologom, architektom, fizykoterapeutom i artystom. Dzięki kółeczkom można łatwo się przemieszczać nie wstawiając z krzesła, a duży wybór rodzajów i kolorów siedzisk, sprawi, że można je doskonale dopasować do swojego wnętrza. Noga krzesła ergonomicznego ERGO-LIFESTOOL wykonana jest z metalu na plastikowych kółeczkach.

ERGONOMICZNE KRZESŁO ERGO-LIFESTOOL SZCZEGÓLNIE POLECANE JEST OSOBOM PRACUJĄCYM W POZYCJI SIEDZĄCEJ.
- pracownikom biurowym
- fryzjerom
- stomatologom
- architektom
- fizykoterapeutom
- artystom, plastykom

Krzesło możesz kupić tutaj

Dr Sapporo